Beautipharm® Rich & Silky Body Butter 50 ml

Delikátní bohaté, hydratační tělové máslo s extraktem z borůvek, citronu, pomeranče s jojobovým olejem, kakaovým máslem a oranžovým olejem. Poskytuje bohatou hydrataci. Chrání pokožku před předčasným stárnutí a negativními vlivy okolního prostředí. Pokožka je nádherně sametová a hedvábná. Kompozice vůně s esenciálními oleji rozmazluje Vaše tělo a smysly. Vhodné i pro citlivou pleť.


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: Tělová mléka a krémy
 

Mimořádně bohaté, vysoce účinné balzámové máslo k intenzivní péči o tělo. Poskytuje permanentní hydrataci a ochranu před negativními faktory, před předčasným stárnutím pokožky. Má vynikající snášenlivost. Lehce se vstřebává do pokožky. Daruje jí nádherně sametový, hedvábně jemný pocit. Kompozice vůně z osvěžujícího éterického oleje rozmazluje tělo a smysly. Ideální k aplikaci po koupání či sprchování.

Aktivní látky: Ovocný extrakt z borůvky, cukrové třtiny, citronu, pomeranče, cukrového javoru, sorbitol, jojobový olej, kakaové máslo, jasmin sambac wax, vitamín A, vitamín E, olej z citronové trávy, oranžový olej a mentol.