KOSMETICKÝ SALON

  • 16-Kosmetick-salon-Dr-Eckstein 

 

Kosmetický salon Ella Cosmetics  - Praha 4 - Modřany, ul. Barrandova 1920/7

 

Srdečně Vás vítáme v kosmetickém salonu Ella Cosmetics sídlící v Praze 4 Modřanech. Poskytuje moderní kosmetické služby, bezplatné poradenství a konzultace v péči o pleť. Pracujeme s předními kosmetickými značkami Doctor Eckstein (Německo), Casmara (Španělsko) a Arosha (Itálie). Rádi Vám sestavíme plán péče o pleť a pokožku celého těla přímo na Vaši míru.

V našem salonu Ella Cosmetics poskytujeme ošetření: citlivé a ultra citlivé pleti, pleti se sklony k rozšířeným žilkám, suché a velmi suché pleti, problematické pleti, aknozní pleti. Dále ošetření zralé pleti, pleti namáhané sluncem a ošetření pleti, která potřebuje zregenerovat.

V našem kosmetickém salonu můžete zakoupit léčebné krémy Vermione. Vermione jsou světově unikátní české krémy s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifornských žížal. Receptura bez parabenů a v bio kvalitě. Urychlují hojení a nahrazují léčbu kortikoidy a antibiotiky. Kosmetická řada, která poskytuje komplexní péči o problematickou pleť a pokožku.

Před salonem máme vyhrazené parkovací stání pro naše klientky. Lze k nám rychle docestovat městskou hromadnou dopravou od stanic metra Karlovo náměstí či Smíchovské nádraží. Tramvajové zastávky Belárie linky č.17 a č.3. 

V našem kosmetickém salonu používáme pouze špičkové, atestované a osvědčené kosmetické a masážní přípravky. 

Spolupracujeme pouze s akreditovanými odborníky v daném oboru.

 

Zveme Vás k relaxaci i odpočinku do našeho kosmetického salonu.

 

Těšíme se na Vás

 

Bc. Petra Holečková

 

 

 

Objednat se můžete na tel.: 724 335 892

 

Můžete psát i SMS. Stačí napsat den a čas v týdnu a my se Vám obratem ozveme.

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

Přijímáme pouze na objednání

 

Po - Pá 9.00 - 19.00

So          9.00 - 13.00

 Jak k nám?

 

jak-k-nam_kosmetikanew

 

Máme pro Vás připravené parkovací místo. Z hlavní ulice Modřanská zahnete do ulice Barrandova a druhou odbočku vlevo zajedete do vnitrobloku. 1. Kosmetický salon Ella Cosmetics / 2. parkovací místo

  

 

              CENÍK 
Kosmetické ošetření DOCTOR ECKSTEIN
Základní kosmetické ošetření bez masáže  60 min. 890 Kč

Základní kosmetické ošetření bez masáže 60 min.čištění ultrazvukovou špachtlí

1.040 Kč
Kosmetické ošetření s relaxační, liftingovou masáží  60-90   min.     1.120 Kč

Kosmetické ošetření s relaxační, liftingovou masáží  60-90  min.čištění ultrazvukovou špachtlí

1.270 Kč
Kosmetické ošetření problematické, aknózní pleti  60-75 min.  990 Kč

Kosmetické ošetření problematické, aknózní pleti 60-75 min. čištění ultrazvukovou špachtlí 

1.140 Kč

Face lifting ošetření - omlazení, hloubková hydratace,  lifting.masáž 60-90 minut

 1.290 Kč

Face lifting ošetření - omlazení, hloubková hydratace, lifting.masáž  60-90 minut čištění ultrazvukovou špachtlí 

1.440 Kč
Ošetření očního okolí (aplice koncentrátu+maska)  190 Kč
Kompletní ošetření očního okolí (aplikace koncentrátu+maska+masáž)  380 Kč
Masáž obličeje, šíje a dekoltu 490 Kč
Masáž obličeje, šíje a dekoltu + maska 650 Kč
Kosmetické ošetření CASMARA

Kosmetické ošetření Casmara - Purifing, alginátová maska - čistící,detoxikační ošetření. Pleťová hygiena poslední generace na bázi technologie kosmetických dronů a čistého kyslíku - NOVINKA

 

1.890 Kč

Kosmetické ošetření Casmara - Age Defense, alginátová maska - avantgardní technologie na bázi pre & probiotik pro obnovu kožního mikrobiomu - NOVINKA

 

1.970 Kč

Liftingová masáž + aplikace ampule + alginátová maska - NOVINKA

 

1.090Kč
OBOČÍ & ŘASY
 
Barvení obočí (v ošetření)  90 Kč
Barvení řas (v ošetření) 100 Kč
Lash Lifting + Lash Botox Bomb - zvětšení objemu řas TIP NA LÉTO 1.190 Kč
Laminace obočí - Styling obočí - barvení, úprava NOVINKA  690 Kč
Samostatná úprava obočí 100 Kč
Samostatné barvení obočí 120 Kč
Samostatné barvení řas 150 Kč
Samostatné barvení řas+obočí 270 Kč

 

 

DEPILACE
Depilace horní ret 90 Kč

 

 

Tělové ošetření AROSHA

Tělové ošetření DETOXY + dárek v hodnotě 586 Kč - kartáč na suchý peeling ZDARMA - profesionální program, který odstraňuje toxiny, okysličuje pokožku. Hloubkové čištění a připravuje pokožku na lepší vstřebávání funkčních látek. Jedná se o první fázi péče -  NOVINKA

 

2.390 Kč 

Tělové ošetření NIO DRAIN+ - jedná se o intenzivní drenážní high-tech ošetření založené na nanotechnologii Niosomic. Nejlepší kosmetická strategie pro hluboce odvodněné a vyvážené tělo. Druhá fáze ošetření -  NOVINKA

 

2.090 Kč

Tělové ošetření FIBROCEL+  - dokonalý spojenec pro kompletní remodelaci a zeštíhlení. Součástí třetí a závěrečné fáze ATTACK metody Arosha je .330 FIBROCEL+, inovativní tělový program pro ošetření všech stádií pokročilé celulitidy pomocí jediného, cíleného a účinného řešení - NOVINKA

 

2.090 Kč

 

 

IMG_4914

IMG_4915

Kvalita výrobků Doctor Eckstein je založena na základě dlouhodobých biokosmetických a farmaceutických znalostí. Produkty vyvíjí rodinná firma lékárníků a dermatologůVyráběno v Německu v nejvyšší kvalitě od roku 1949. Kosmetika Doctor Eckstein obsahuje nejčistší přírodní ingredience - rostlinné složky a extrakty, vitamíny, antioxidanty, hydratační látky, vysoce kvalitní rostlinné oleje, esenciální oleje a oleje z květů.  

 

 

 AGE-DEFENSE-BODEGON-PROFESIONAL_2022_WEB-2-1024x540

IMG_473645 let zkušeností v oboru dermokosmetiky. Španělská rodinná firma představuje kombinaci avantgardy, tradice a vášně, která zrodila kosmetiku dle skutečných potřeb klientů. Tvůrce originálních alginátových masek Peel-off na bázi výtažků z mořských řas od r. 1979. Jedinečné masky jsou známé po celém světě díky svým četným blahodárným účinkům na pleť a navíc nabízejí čas pro příjemný relax a intenzivní pocit pohody. Exkluzivní profesionální personalizovaná ošetření. Každá sada se skládá z jednotlivých fází, kdy každá fáze - ampule - obsahuje přesnou koncentraci aktivních látek pro dosažení maximální účinnosti a viditelných výsledků již od první aplikace. Zbytek fáze 6 si klientka odnáší s sebou na domácí péči.

 

 

IMG_4738

IMG_4916

Evropský lídr v oblasti produktů na formování postavy. Výsledky jsou viditelné ve velmi krátké době! Individuální protokoly Arosha jsou potvrzeny dlouholetými zkušenostmi. Bandáže napuštěné účinnými látkami jsou srdcovou záležitostí. Posláním Aroshy je udržet správnou rovnováhu mezi estetikou a vědou. K remodelaci Vašeho těla stačí pouhé 4 týdny! Změňte tvar své postavy s Aroshou.

01 RESET -  .100 DETOXY - Vdechněte své pokožce nový život. Profesionální program, který odstraňuje toxiny a oskysličuje  pokožku. Jedná se o první fázi péče, která je nezbytná pro detoxikaci a hloubkové čištění a připravuje pokožku na lepší vstřebávání funkčních látek.

 02 RESTORE - .200 NIO DRAIN+ - Najděte svou přirozenou rovnováhu. Nejlepší strategie krásy pro zdravé a vyvážené tělo. Jedná se o intenzivní drenážní high-tech ošetření založené na nanotechnologii Niosomic. Nejlepší kosmetické strategie pro hluboce odvodněné a vyvážené tělo. 200 NIO DRAIN je součástí druhé fáze RESTORE, která je nezbytná pro obnovení rovnováhy kožní bariery a správné propustnosti tkání, než se přejde k další fázi.

 03 ATTACK - .300 FIBROCELL+ Odhalte svou autentickou krásu. Dokonalý spojenec pro kompletní remodelaci a zeštíhlení. Součástí třetí a závěrečné fáze ATTACK metody Arosha je .330 FIBROCEL+, inovativní tělový program pro ošetření všech stádií pokročilé celulitidy pomocí jediného, cíleného a účinného řešení.

 

 

 

Návrh bez názvu

Náš salón krásy je na rozhraní pražských čtvrtí Modřany a Hodkovičky. Autobusem jste u nás do 10minut z čtvrtí Lhotka, Kamýk, Braník.
Lze se k nám rychle dostat hromadnou dopravou ze stanic metra Karlovo náměstí či Smíchovské nádraží (autobus 253, stanice U Belárie či Belárie).