Tip

Azulen Paste 15 ml

  • 1 z 2

Zklidňující a hojící pasta na pupínky s azulenem pro nečistou pleť. Tato pasta je určena pro všechny typy pleti. Nazelenalá hojivá pasta, která pomáhá potlačovat a odstraňovat pupínky. Čistí pleť a preventivně působí proti opětovné tvorbě pupínků. Nanáší se lokálně na noc, přes den lze použít Azulen Paste getönt tónovací, krycí pastu na pupínky.


  • Skladem
519 Kč
Kategorie: Kosmetika na akné
 

Zklidňující pasta pro normalizační péči. Pomáhá rychle odstranit pupínky, vřídky a nečistoty. Azulenová pasta je určená pro lokální péči. Vhodné pro použití na noc vzhledem k světle modrozelenému zabarvení. Pro denní lokální péči je vhodná tónovací zklidňující a hojící azulenová pasta na akné Azulen Paste getönt 15ml, balení je vhodné do kabelky.


Aktivní látky: Azulen, vitamín A, vitamín E, vitamín B-komplex, allantoin, perubalsam, břidlicový olej, steroly a zinkoxid.

Azulen má protizánětlivé a zklidňující účinky a je hojně využíván ve farmacii. Je součástí mnoha mastí, gelů nebo krémů a využívá se i jako složka do výrobků šetrných k dětské pokožce jako zásypy, šampony apod. Zvláštností azulenu je to, že není obsažen přímo v rostlině, ale vzniká až působením tepla během destilace. Azulen je naprosto jedinečný svoji schopností tlumit záněty, jelikož podporuje přirozenou obrannou schopnost organismu.

Oxid zinečnatý je bílý pigment, který se používá jako jedna z nezbytných surovin pro výrobu kosmetiky určené pro citlivou či problematickou pleť, a to pro své čistící, antibakteriální a antimykotické vlastnosti. Přidává se do krémů určených na aknózní pleť, do zklidňujících krémů pro citlivou a podrážděnou pokožku, do mastí na ochranu pleti zadečku dětí, do zklidňujících mlék po opalování. Bílá barva oxidu zinečnatého se využívá pro tvorbu základů minerálních make-upů, tvářenek, stínů a rtěnek.

Použití: Lokálně vklepat na problematické místo.