Akce Novinka Tip

Azulene Clear Balance Powder 15g

  • 1 z 2

Sypký lehce tónovaný pudr bohatý na aktivní látky podporuje hojení akné, zabraňuje tvorbě nových nedokonalostí.  Pudr absorbuje nadbytečný maz a má zklidňující účinky. Neucpává póry. Zmatňuje mastnou a lesknoucí se pleť.  Skvělý parťák pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť. Jednoduchá aplikace pomocí houbičky, která je součástí balení. Obsahuje azulen, allantoin, bisabolol, měsíček.

  • 662 Kč 133 Kč –20 %
  • Skladem
529 Kč
Kategorie: Kosmetika na akné
 
Sypký lehce tónovaný pudr bohatý na aktivní látky podporuje hojení akné, zabraňuje tvorbě nových nedokonalostí. Pudr absorbuje nadbytečný maz a má zklidňující účinky. Neucpává póry. Zmatňuje mastnou a lesknoucí se pleť. Skvělý parťák pro smíšenou pleť, mastnou pleť a problematickou pleť. Jednoduchá aplikace pomocí houbičky, která je součástí balení.

Vyzkoušejte nejnovější inovaci AZULENE CLEAR BALANCE POWDER od Doctor Eckstein BioKosmetik®.

„Make-up with a higher purpose“ - make-up s vyšším cílem od Doctor Eckstein BioKosmetik® je extra účinný. Vybrané účinné složky aktivně přispívají k lepšímu vzhledu pokožky, a to nejen opticky.

Pleťový pudr 3-in-1 zabraňuje tvorbě nečistot a pupínků, kryje nedokonalosti a pomáhá je rychle hojit. Díky balení ho můžete mít všude a vždy s sebou.

Touto cestou AZULENE CLEAR BALANCE POWDER předchází vzniku pupínků a nečistot na pleti.

Při používání pudru AZULENE CLEAR BALANCE POWDER pupínky a nečistoty rychle mizí, pleť je zklidněná a matná.