Novinka Tip

Ultimate Supreme Hyaluron Eye-Roll-On 10ml

  • 1 z 2

Liftingové a protivráskové sérum na oční okolí s masážní kuličkou. Vhodný pro všechny typy pleti v okolí očí. Toto sérum proti vráskám účinně vyhlazuje a zpevňuje okolí očí. Pomáhá redukovat viditelné známky únavy, tmavé kruhy pod očima a otoky v okolí očí. Intenzivně zklidňuje, osvěžuje a vyhlazuje. 


  • Skladem
1 059 Kč
Kategorie: DOCTOR ECKSTEIN
 

Liftingové a protivráskové sérum na oční okolí. Vhodný pro všechny typy pleti v okolí očí. Toto sérum proti vráskám účinně vyhlazuje a zpevňuje okolí očí. Pomáhá redukovat viditelné známky únavy, tmavé kruhy pod očima a otoky v okolí očí. Intenzivně zklidňuje, osvěžuje a vyhlazuje. Praktický aplikátor vyrobený z nerezové oceli při nanášení gelu ochlazuje, masíruje pokožku a tím podporuje účinnost séra. Používejte ráno i večer. Gel je ideální jako základ pod make-up, vhodné i pro ženy, které mají umělé řasy.

 

Aktivní látky: Obsahuje šest klíčových aktivních látek - kyselina hyaluronová, GHK peptidy, kyselina glycyrhizová, panthenol, troxerutin a přírodní zvlhčující faktory.

 

Použití: Používejte ráno i večer na důkladně očištěnou pleť kolem očí jemnými krouživými pohyby směrem od vnitřního koutku očí k vnějšímu.

 

TIP: Náš Roll-on jako 2v1. Gel lze použít i na okolí kolem úst. Dodává pružnost a vitalitu.