Moor Kräuter Packung 50 ml

Čistící bylinná pleťová maska pro problematickou, nečistou, mastnou pleť a pro pleť s rozšířenými póry. Redukuje nečistoty, zmenšuje póry a snižuje tvorbu mazu. Pomáhá pleti k přirozené rovnováze.


  • Na dotaz
399 Kč
Kategorie: Pleťové masky
 

Čistící bylinná pleťová maska k normalizační péči pro pleť s rozšířenými póry, mastnou nebo nečistou pleť, pleť se sklony k nečistotám, akné a seboroické dermatitidě. Redukuje nečistoty a zmenšuje póry. Efektivní účinné látky pomáhají najít přirozenou rovnováhu pleti a odstranit nečistoty. Účinná prevence zánětlivých projevů.

Aktivní látky: Extrakt z rašeliny, perubalsam, glukonát zinku, panthenol, extrakt z vilínu a mochny.

Glukonát zinku zklidňuje zarudnutí spojené se zánětlivým procesem. Má prokázané antibakteriální a protizánětlivé účinky. 

Mochna nátržník v sobě ukrývá velké množství tříslovin, kyselinu tormentilovou, katechin, pryskyřici, klovatinu, glykosidy, terpeny, vosky, silice a další cenné látky. Má protizánětlivé působení. Nátržníkem se od pradávna omývají mokvavé ekzémy, popraskaná kůže, hnisavé vředy i popáleniny. 

Peru balzám (balzám z Peru) pro své léčivé vlastnosti se používá v hojivých mastech, medicíně a farmaceutických výrobcích. Roste hlavně v Salvádoru na tzv. Balzámovém pobřeží. Balzám, který produkuje byl odpradávna používán jako všelék.

Použití: Naneste rovnoměrnou vrstvu masky na čistou odlíčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Nechte působit 10-15 minut. Poté smyjte dostatečným množstvím čisté vlažné vody, v případě potřeby použijte kosmetickou houbičku. Aplikujte podle stavu pleti 1x týdně. Vynechte oční okolí.