Tip

Adstringent Lotion 150 ml

Čistící pleťová voda s mochnou pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť. Zmenšuje póry, odstraňuje přebytečný kožní maz, zklidňuje a snižuje tvorbu mazu. Její antibakteriální bylinné složení pomáhá bojovat proti nedokonalostem a zároveň pleť osvěžuje a dodává jí sjednocený tón a rozzářený vzhled.


  • Skladem
339 Kč
Kategorie: Pleťové vody, tonika
 

Speciální čistící pleťová voda s mochnou pro problematickou, mastnou a smíšenou pleť. Zmenšuje póry, odstraňuje přebytečný kožní maz a při pravidelném používání předchází tvorbě pupínků a akné. Její antibakteriální bylinné složení pomáhá bojovat proti nedokonalostem a zároveň pleť osvěžuje a dodává jí sjednocený tón a rozzářený vzhled. Adstringentní složení stahuje rozšířené póry. Pomáhá urychlovat hojení pupínků a působí preventivně proti jejich vzniku. Dočišťuje pleť od zbytků čistícího mléka a nečistot.

Aktivní látky: Obsahuje extrakt z kořene mochny nátržníku a glukonát zinku.

Glukonát zinku zklidňuje zarudnutí spojené se zánětlivým procesem. Má prokázané antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Mochna nátržník v sobě ukrývá velké množství tříslovin, kyselinu tormentilovou, katechin, pryskyřici, klovatinu, glykosidy, terpeny, vosky, silice a další cenné látky. Má protizánětlivé působení. Nátržníkem se už od pradávna omývají mokvavé ekzémy, propraskaná kůže, hnisavé vředy i popáleniny.


Použití:  Po čištění pleti ráno a večer naneste na vatový tampónek a lehce dočistěte pleť. Vynechte oční okolí. Nechte chvíli vstřebat a poté použijte vhodný denní či noční krém.