Vermione MILK - ochranné a vyživující mléko s bioaktivními ENZYMY - strie, celulitida, citlivé kůže, dětská pokožka od narození

339

Mléko je určeno na dětské ekzémy, opruzeniny a dermatitidy. Tak pro maminky - mléko je velmi účinné v boji proti striím, celulitidě a pomerančové kůže. Mléko je velmi oblíbené jako ochrana pokožky před vstupem do bazénu a s tím spojené alergické reakce na chlór. Na pokožce vytváří účinný celodenní ochranný filtr, který ji ulevuje od svědění, pálení a chrání ji před popraskáním a vysycháním.


  • Skladem
345 Kč
Kategorie: Léčebné krémy Vermione
 

Snadno roztíratelné a vstřebatelné mléko je určeno pro jemnou, citlivou, namáhanou pokožku. Mléko slouží jako následná ochranná péče o pokožku onemocněnou ekzémy a lupénkou, které byly předtím ošetřovány krémy BETA nebo STRONG. Chrání pokožku před vstupem do bazénu a s tím spojené alergické reakce na chlór. Na pokožce vytváří účinný celodenní ochranný filtr, není vodou smývatelné. Je vhodné na všechny typy pokožky i na dětskou již od narození. Mléko je velmi účinné v boji proti striím, celulitidě a pomerančové kůže.

 

Obsah: 50 ml

Koncentrace účinného extraktu: 5%

Doporučená aplikace: 2x denně